• پالیسی
  • تماس
اخبار
logo
یک فرمانده مشهورطالبان درفاریاب کشته شدوسه پوسته دوباره به تصرف نیروهای امنیتی درآمد

یک فرمانده مشهورطالبان درفاریاب کشته شدوسه پوسته دوباره به تصرف نیروهای امنیتی درآمد


حاجی محمد جمعه یکتن از فرماندهان مهم طالبان پس از چاشت امروز  در فاریاب کشته شد و سه پوسته سقوط کرده به دست طالبان ، توسط نیرو های امنیتی دوباره تصرف شد .
 تصحیح : (عبدالله معصومی ولسوال خواجه سبز پوش از باز پس گیری دو پوسته امنیتی که دیشب به دست طالبان سقوط کرده بود خبرداده می گوید ، قریه های کته قشلاق و قزل قشلاق مکمل از دست طالبان آزاد شده و تعداد از طالبان نیز در اخیر قریه پخل توغی سنگر گرفته اند . معصومی کشته شدن حاجی جمعه و محمد عمری دو فرمانده مهم طالبان در جنگ خواجه سبزپوش را تائید میکند )
 از سوی هم عبدالکریم یورش سخنگویی پولیس فاریاب می گوید حاجی جمعه این فرمانده طالبان شب گذشته رهبری حمله طالبان بر پوسته های امنیتی پولیس در خواجه قشوری را داشت که پس از چاشت امروز از اثر اصابت گلوله هاوان نیزو های امنیتی ، واقع قریه پخل توغی این ولسوالی در جا کشته شد . 
در همین حال یکتن از  متنفذین این ولسوالی میگوید حاجی جمعه با مستعار حاجی ملا از قومندانان جنگی طالبان در خواجه سبز پوش بود . به گفته باشنده های محل جسد این فرمانده طالبان عصر امروز جمعه در قریه شورقل خواجه سبزپوش بخاک سپرده شد . 
هنوز طالبان در مورد این خبر ابراز نظر نکرده اند . 
در همین حال دفتر مطبوعاتی لوای اول در فاریاب مدعی است که دو پوسته پولیس  که شب گذشته در کنترول طالبان افتاده بود را دوباره به تصرف نیرو های اردوی ملی در آمد . 
 طالبان شب که گذشت در یک حمله تهاجمی با تصرف دو پوسته امنیتی در قزل قشلاق و خواجه قشری ، وارد قریه پخل توغی و قرل قشلاق شده بودند . 
 (سرداش)نظرات اخیر:

  • Sep 13, 2017

    Thesera Minton

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do they eiusmod tempor incidi dunt ut labore et dolore magna aliquat enim ad minim veniam ad minim veniam.

    Reply
    Blog single photo

نظرات را بگذارید :

Top