• پالیسی
  • تماس
اخبار
logo
سفارت هندوستان مقیم کابل در یک اعلامیه مطبوعاتی از سهولت ومدت اعتبار اخذ ویزه آن کشور خبر داده است .

سفارت هندوستان مقیم کابل در یک اعلامیه مطبوعاتی از سهولت ومدت اعتبار اخذ ویزه آن کشور خبر داده است .


پایگاه خبری انبیر:سفارت هند در کابل اعلام کرده است که مدت ویزای سیاحت را از شش ما به یک سال و زمان اعتبار ویزای تجارت را از یک سال تا ۵ سال افزایش داده است

 

در خبرنامه‌ی این سفارت که به رسانه‌ها رسیده آمده است که مدت ویزای سیاحت از ۶ ماه به یک سال افزایش یافته و سیاحان می‌توانند تا ۹۰ روز در هند باشند.

 

 قبل از این مدت ویزای سیاحتی هند برای شهروندان افغانستان شش ماه بود که در قالب این ویزه هر جهان‌گرد افغان بیشتر از یک ماه نمی‌توانست در آن کشور باشد. بر اساس این خبرنامه، اما جهان‌گرد مکلف است که میان هر بازدیدش از هند، دوماه یا ۶۰ روز وقفه داشته باشد

 

هم‌چنین برای بیشتر شدن رابطه تجارتی هند و افغانستان، مدت ویزه تجارتی از یک سال تا ۵ سال افزایش یافته است. تاجر و سرمایه‌گذار افغان با داشتن این ویزا می‌تواند که برای مدت ۱۸۰ روز در هند سپری کند.

 

سفارت هند هدف این اقدام را بهتر و بیشتر شدن رابطه دو کشور دانسته و گفته است که این اقدام می‌تواند رابطه تاریخی دو ملت را بیشتر تقویت کند.نظرات اخیر:

  • Sep 13, 2017

    Thesera Minton

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do they eiusmod tempor incidi dunt ut labore et dolore magna aliquat enim ad minim veniam ad minim veniam.

    Reply
    Blog single photo

نظرات را بگذارید :

Top